Інструкція Аптераніт шапмунь, флакон 100 мл + гребінь

Аптераніт шампунь

БЕЗПЕЧНИЙ КОМПЛЕКСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПЕДИКУЛЬОЗУ

— 100% знищення вошей і гнид
— Швидкість настання ефекту — через 10 хвилин
— Резистентності до препарату Аптераніт не виникає
— Зручний і простий у використанні

ЛИСТОК-ВКЛАДИШ. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ. Косметичний засіб.

Склад: Диметикон. Інші інгредієнти: деіонізована вода, парафін, стеариловий спирт, гліцерин, пропіленгліколь, цетеарит-20.

Перед застосуванням уважно ознайомтесь із рекомендаціями та способом застосування. Про воші: Головна воша — це невеличка безкрила комаха, яка живе лише на голові і харчується кров’ю. Пересувається за допомогою 3 пар ніг, які забезпечують її прикріплення до волосся. Довжина дорослої комахи складає 3–4 мм. Тривалість життя самки воші — 2–3 місяці. Упродовж життя самка відкладає 200–300 яєць. Через 7 днів воша вилуплюється з яйця і виростає до розміру дорослої особини за 10 днів. Під час харчування воші виділяють слину, яка потрапляючи на волосяний покрив, викликає сильне подразнення та свербіж. Наявність у волоссі вошей чи гнид визначається візуально, шляхом ретельного огляду волосяного покриву.

Про шампунь Аптераніт: Аптераніт є швидкодіючим протипедикульозним засобом, ефективним як проти вошей, так і проти гнид. Дія шампуню Аптераніт на відміну від інших засобів проти комах, що містять в своєму складі хімічні інсектициди чи отруту, має фізичну природу. Диметикон в складі цього шампуню огортає воші та гниди, тим самим забезпечуючи їх зневоднення та унеможливлюючи процес дихання, в результаті чого воші та гниди гинуть. Крім того, на відміну від препаратів попередніх поколінь, у складі яких містяться хімічні інсектициди, резистентність головних вошей до шампуню Аптераніт не розвивається. Після застосування шампуню, для запобігання ризику повторного інфікування, обробку волосся шампунем Аптераніт необхідно повторити через 7 днів.

Однієї упаковки Аптераніту достатньо для 4-ох кратної обробки волосся.

Рекомендації та спосіб застосування. Педикульоз волосистої частини голови. Застосовують для знищення головних вошей та гнид у дорослих та дітей віком від 2 років.

Правила застосування:

 1. Необхідно пересвідчитися в наявності вошей чи гнид. За допомогою гребінця з тонкими зубчиками проти вошей, який ви знайдете в упаковці Аптераніту, при денному світлі ретельно перевірте волосся всіх членів сім’ї. Якщо в когось з членів сім’ї виявлено воші, для запобігання інфікування решти родини, обробку волосся шампунем Аптераніт треба розпочати того ж дня. Також необхідно провести профілактичну обробку волосся усім контактуючим членам родини.
 • Легше проводити перевірку на сухому волоссі.
 • Перш за все розпустіть волосся, і розчешіть його, розділивши на невеличкі пасма.
 • Необхідно особливо ретельно оглянути місця, які найбільше інфікуються, як-от коріння волосся, зона за вухами та потилиця.
 • Для запобігання інфікування інших осіб, щоразу після використання гребінець необхідно ретельно мити теплою водою з милом.
 1. Нанесіть шампунь Аптераніт. Нанесіть достатню кількість шампуню Аптераніт на сухе волосся. Переконайтеся, що шампунь нанесено рівномірно по всій довжині волосся та на шкіру голови. Добре промасажуйте потиличну зону та місця за вухами у напрямку від коренів до кінчиків волосся. Для досягнення позитивного ефекту дуже важливо зачекати 10 хвилин перш ніж змивати шампунь з волосся. Залежно від довжини волосся 100 мл шампуню вистачає для проведення 4 процедур.
 2. Помийте волосся. Через 10 хвилин після нанесення додайте достатню кількість води, щоб утворилася піна. Ретельно промийте волосся, щоб змити весь шампунь та піну водою. Пересвідчіться, що ретельно промили весь об’єм волосся.
 3. Видаліть воші та гниди:
 • Перш ніж сушити волосся видаліть мертві воші та гниди, використовуючи для цього гребінь з тонкими зубчиками, що знаходиться в упаковці Аптераніту.
 • Розчешіть мокре волосся спеціальним гребнем, що додається.
 • Розділіть волосся на 4 частини від чола до потилиці та від одного вуха до другого. Якщо волосся довге, ви можете окремо виділити кожну частину.
 • Розділіть кожну частину на невеличкі пасма так, щоб проглядалася шкіра голови.
 • Використовуючи гребінець очистіть волосся від всіх наявних вошей та гнид.
 • Кожне очищене від гнид пасмо відділяйте окремо на один бік.
 • Для запобігання повторного інфікування, після очищення кожного пасма протирайте гребінь шматочком вати, а пасма розчісуйте щоразу в напрямку від кореня до кінчика.
 1. Повторіть процедуру через 7 днів. Проведіть обробку вошей шампунем Аптераніт через 7 днів ще раз, виконуючи перших 4 вище описаних кроки. За цей час проходить життєвий цикл воші. Таким чином буде знищено особини, які вилупилися з яєць вже після першої процедури. Після цього повторювати обробку більше не потрібно — немає жодного ризику інфікування.

Пам’ятайте про необхідність дезінфекції навколишнього середовища. Проведіть дезінфекцію одягу, постільної білизни, рушників та всіх інших речей, які були в контакті з волоссям (гребінь, щітка для волосся, шпильки). Для цього їх необхідно випрати при температурі 70°С. Проведіть чистку салону машини та підлоги вашого дому за допомогою пилососа. Мішок для збору пилюки вашого пилососу після цього необхідно викинути в смітник.

Увага: Через те, що механізм дії шампуню не хімічної природи, воші не розвивають резистентності до шампуню Аптераніт. Але особи, що пройшли обробку вошей можуть повторно інфікуватися від тих, що не проходили її (наприклад в школах чи дитячих садочках). У такому випадку для знищення головних вошей та гнид ви можете впевнено знову застосовувати АПТЕРАНІТ. Він буде так само ефективним.

Застосування під час вагітності та лактації. Вагітність та грудне вигодовування не є протипоказаннями до застосування Аптераніту, проте перед застосуванням проконсультуйтеся, будь ласка, з Вашим лікарем.

Протипоказання: Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів шампуню. Не використовувати дітям до 2 років. У випадку появи неочікуваної реакції, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Попередження: Лише для зовнішнього застосування, зберігати в недоступному для дітей місці. У випадку помилкового застосування внутрішньо, необхідно негайно звернутися до лікаря. Уникайте контакту з очима та слизовими оболонками. У випадку виникнення такого контакту, очі треба промити великою кількістю чистої води. У випадку підвищеної чутливості на будьякий з компонентів шампуню чи появи алергічної реакції, застосування шампуню необхідно припинити. Застосовування шампуню також треба припинити, якщо після застосування виникає почервоніння чи надмірна чутливість шкіри.

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі. Не використовувати після закінчення вказаного на упаковці терміну придатності. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску: флакон об’ємом 100 мл, в комплекті – гребінь для вичісування вошей і гнид.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Виробник: «Vеfa Ilac sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi», Mermerciler Sanayi Sitesi 2, Cadde No: 3, Yakuplu – Beylikduzu OSB – Istanbul – Туреччина, тел.: 0212 438 70 85, 0212 438 70 86

Представник: Представництво «ВЕФАРМА ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ ЛІМІТЕТ ШІРКЕТІ». Україна, 02094, м. Київ, вул. Краківська, 15/17, тел.044 455 87 67