ДОКАЗОВА БАЗА

ЖИР КРИЛЯ ЗНАЧНО ЗНИЖУЄ РІВЕНЬ  2-ARACHIDONOYLGLYCEROL У ПЛАЗМІ КРОВІ ПАЦІЄНТІВ, ЯКІ СТРАЖДАЮТЬ НА ОЖИРІННЯ.

Опис
Було проведене експериментальне дослідження, яке демонструє, що жир криля (ЖК) (krill oil (KO)),   більш ефективно, ніж риб’ячий жир, може зменшити рівень ендоканнабіноїдів в плазмі та в різних тканинах щурів Зукера (Zucker), які страждають на ожиріння. Тому ми прагнемо дослідити вплив споживання 2 г/день жиру криля або риб’ячого жиру (жир риби манхадена/ KO or menhaden oil (MO)), який забезпечує 309 мг/день ЕПК/ДГК (EPA/DHA) 1:1 відповідно, також оливкову олію (ОО) протягом чотирьох тижнів, і встановити чи здатні вони змінити вміст ендоканнабіноїдів у плазмі крові пацієнтів, які страждають на ожиріння та надмірну вагу. В літературі описується, що збільшення рівня ендоканнабіноїдів спостерігається у пацієнтів…
итати далі

ЖИР КРИЛЯ  ЗНИЖУЄ ВМІСТ ТРИГЛІЦЕРИДІВ В СИРОВАТЦІ БЕЗ ЗБІЛЬШЕННЯ ХОЛЕСТИРИНУ, ЛПНЩ У ДОРОСЛИХ З ГРАНИЧНО ВИСОКИМИ АБО ВИСОКИМИ РІВНЯМИ ТРИГЛІЦЕРИДІВ.

Анотація
Мета дослідження – дослідити ефект щоденного прийому жиру Криля протягом 12 тижнів на  вміст тригліцеридів (TG) у сироватці і рівень ліпопротеїдів у тих хворих, які зазвичай споживають мало морепродуктів і мають гранично високий або високий рівень тригліцеридів (150-499мг/д). Ми припускаємо, що жир Криля знижує рівень тригліцеридів  в хворих з високим та гранично високим рівнем тригліцеридів. Для того щоб перевірити наше припущення ми підібрали 300 хворих, як жінок, так і чоловіків, і розділили їх на випадкові групи які приймали плацебо або 0,5; 1; 2 або 4 г/день жиру криля. Вміст ліпідів у сироватці крові ми вимірюємо на початку дослідження, 6 і 12 тижнів. У зв’язку з відмінністю рівня тригліцеридів…
>Читати далі

ОМЕГА -3 ВІД ПОСТТРАВМАТИЧНОГО СТРЕСОВОГО РОЗЛАДУ.

Люди, які страждають від посттравматичного стресового розладу (ПТСР) можуть отримати вигоду від щоденного споживання добавок з омега-3, йдеться в новому дослідженні з Японії.
ПТСР відомий багатьма психофізіологічними симптомами, одним з яких є прискорене серцебиття (тахікардія). Дані даного дослідження, коли обстежили 83 людини, що вижили в аваріях показали, що багаті докозагексаєнову кислоту (ДГК) добавки з омега-3, можуть зменшити частоту серцевих скорочень, які пов’язані з посттравматичним стресовим розладом. Збільшена частота серцевих скорочень є фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань і смерті.
>Читати далі

РІВЕНЬ ОМЕГА-3 І СУЇЦИД

ІСТОРІЯ:
Недавнє збільшення кількості суїцидів серед військових до рекордних чисел було основною причиною пошуку додаткових факторів ризику для зниження кількості смертей.
ЦІЛЬ:
Щоб визначити чи пов’язаний підвищений ризик суїциду серед американських військовослужбовців, з дефіцитом нейроактивних, поліненасичених жирних кислот омега-3 (ПНЖК Омега 3), зокрема, докозагексаєнової кислоти (ДГК).
МЕТОД:
У цьому ретроспективному дослідженні, визначався у відсотках рівень жирних кислот (ДГК) у сироватці крові, від загальної кількості жирних кислот, в групах американських військових: що здійснили суїцид (n = 800) та контрольній групі (n = 800) відповідно до віку, статі, рангу, дати збору сироватки, і року, коли стався інцидент. Учасниками були військовослужбовці …
>Читати далі