Вефа Илач

Про компанію

Вефарма – офіційне представництво турецької компанії Vefarma İlaс було відкрито в січні 2015 року. Представництво з перших днів почало активно інформувати споживачів про продукти компанії Vefa İlaс, що представлені на ринку України, які використовуються для дітей та дорослих в  ортопедії, травматології, неврології, ендокринології, гінекології, педіатрії та інших галузях медицини. Ці продукти впливають на обмінні та відновні процеси в організмі.

Завод  Vefa İlaç виробляє

Vefa İlaс – одна з найсучасніших фармацевтичних компаній Євразії, розробник і виробник лікарських препаратів, нутрицевтиків та засобів особистої гігієни.
Завод Vefa İlaс розташований на території площею в шість тисяч квадратних метрів  має велику виробничу і наукову бази, новітнє італійське обладнання і лабораторії. Завод почав випуск фармацевтичної продукції у вересні 2013 року. Зараз річний обсяг виробництва вивів компанію на провідну позицію серед  виробників і експортерів продуктів різних напрямків.

Узагальнюючи передовий досвід в галузі виробництва лікарських препаратів, нутрицевтиків та лікувальну силу природних ресурсів, фахівці компанії створюють унікальні рецептури, які не мають аналогів у світовій практиці. Вся продукція Vefa Ilac відповідає фармакологічним стандартам якості, що підтверджується міжнародним сертифікатом GMP (контроль всіх стадій виробництва, сировини, води, повітря та вентиляції).
Розміщення головного офісу в Стамбулі дає можливість компанії динамічно розвиватися в напрямках Європи, Азії. Крім того, компанія володіє ексклюзивним правом на використання у виробництві лікарських засобів і нутрицевтиків витяжки з натуральної яєчної мембрани Biovaflex торгової марки Biova (США).
Співробітники компанії Vefa Ilac – це команда професіоналів, відданих своїй справі і корпоративній ідеї створюють сучасні інноваційні формули здоров’я.
 

Місія компанії

“Дати можливість людям всіх континентів перемагати хвороби за допомогою препаратів, створених на основі унікальних природних компонентів і ресурсів. Використовуючи досвід поколінь, фахівці компанії дали древнім цілющим формулам нове звучання.”

Кредо компанії

“Заможніше-заможніх” ставить здоров’я і одужання вище за все, і тому допомагає людям отримати справжнє багатство -бути здоровим самому і ростити здорових дітей. “

Vefarma İlaс «ВЕФАРМА ІЛАЧ» – результат 20-річної роботи в галузі охорони здоров’я Голови ради директорів Халледдіна Гулієва, який і сформулював головну стратегію компанії: «Інноваційно. Безпечно. Ефективно.».

В Україні стратегія представництва Вефарма полягає в популяризації здорового способу життя та донесенні інформації про унікальні і безпечні продукти для профілактики та покращення стану пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, нервової системи, хронічної венозної недостатності, проявів пелюшкового дерматиту на всіх стадіях і попрілостей, зниженого імунітету, синдрому гіперактивності та захворювань бронхолегеневої системи.

Таку стратегію забезпечує команда справжніх професіоналів, налагоджене партнерство і співробітництво з провідними дистриб’юторами на ринку України, фармацевтами та медичними працівниками.

Головне завдання компанії «ВЕФАРМА ІЛАЧ»  – це забезпечення населення України доступними, ефективними та безпечними продуктами.