Безпечно захищаємо шкіру малюка

Я мама, і знаю як важливий кожен день в розвитку дитини першого року життя. Перша посмішка, перше “агу”, перші зубки. Ми намагаємося вберегти нашу крихітку від усього, щоб разом з нею насолоджуватися кожною миттю її життя. Її усмішка-це наша правильна турбота!
Звичайно, як і кожна друга мама я зіткнулася з попрілостями на шкірі малятка, які швидко переростають в пелюшковий дерматит, особливо в жарку пору року. Що викликає попрілості у дитини?

Отримати консультацію можно за телефоном 097 060 67 67

Шкіра малюків вразлива і проникна для різних речовин і інфекцій, так як її кровоносні судини розташовані близько до поверхні, а при перегріванні відбувається інтенсивне випаровування вологи.

З’являються так звані попрілості – запалення (почервоніння) шкіри на тих ділянках тіла, які піддавалися тривалому впливу вологи або тертю. Найчастіше попрілості виникають в шкірних складках (пахові, між сідничний, підпахові, шийні, за вушками, в нижній частині живота). Основна причина появи попрілості – надлишок вологи на чутливій шкірі малюка. Зайва волога видаляє з шкіри її природне змащення, захисний бар’єр шкіри порушується, і це полегшує доступ мікробам. Подальше роздратування шкіри калом і сечею (солі сечі, руйнуючись, утворюють аміак, який володіє дратівливою дією), призводять до пелюшкового дерматиту. Тому необхідно дуже уважно ставиться до області під підгузником.

При зміні підгузника слід ретельно очистити шкіру дитини і стежити за тим, щоб шкіра під підгузником була не тільки чистою, а й сухою. Необхідно часто влаштовувати повітряні ванни.

Отже всього 6 простих пунктів і дитина здорова та радіє кожному дню і ночі (так як солодко спить сама і дає відпочити мамі):

1. Не перегрівати шкіру дитини
2. Після прогулянки протирати шкірні складки дитини
3. Вчасно міняти підгузки
4. Мити дитину після кожної зміни підгузників
5. Насухо витирати
6. Влаштовувати дитині повітряні ванночки
Але що ж робити якщо з’явилися почервоніння в шкірних складках або під підгузником? Швидко реагувати! Зараз є маса косметичних засобів для профілактики і лікування попрілостей у дитини. Одним з них є Мініш крем. Хочу звернути Вашу увагу на те, що бактеріальна інфекція на шкірі малюка приєднується дуже швидко, тому важливо – протимікробна дія в кремі Мініш грає велику роль.

Мініш – УНІКАЛЬНИЙ ПО СКЛАДУ І ДІЇ КРЕМ, який при нанесенні на шкіру малюка утворює захисний тонкий шар, який поглинає надлишок вологи і запобігає появі попрілостей. Крем має протизапальну, пом’якшувальну, заспокійливу і антибактеріальну дію, перешкоджає утворенню попрілостей, роздратування і інфекційних уражень шкіри, а унікальні компоненти рецептури утворюють дихаючу плівку, здійснюючи додатковий захист від несприятливих зовнішніх чинників.

МІНІШ КРЕМ ідеально підходить для усунення почервоніння, запалень, попрілостей і пелюшкового дерматиту на шкірі дитини, захищає від надлишку вологи і агресивних агентів (в складі сечі, калу) і ефективно живить шкіру.

До складу Мініш крему входить:
Оксид цинк – підсушує шкіру
Пантенол – сприяє загоєнню, має протизапальну дію
Масло Ши – утворює захисний бар’єр
Лецитин – антиоксидант, сприяє швидкому відновленню шкірних покривів
Алантоїн – протягом 5 хвилин знімає роздратування і свербіж
Бензойна кислота – природний антибіотик, здобутий з плодів чорниці, надає потужну протизапальну дію

Рівень pH крему нейтральний для шкіри, що особливо важливо при догляді за ніжною шкірою дитини.

Збалансована рецептура дозволяє використовувати крем Мініш тривалий час без ризику алергії.

МІНІШ – безпечний і ефективний захисник шкіри малюка!

Отримати консультацію можно за телефоном 097 060 67 67